Se7enPack 2.0 tervek

Hozzászólások a WindowsXP4ever-rel kapcsolatban.
ssjoco
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Se7enPack 2.0 tervek

Hozzászólás Szerző: ssjoco » 2012.01.14. 00:39

Új funkció bevezetését tervezgetem, az online telepítést. A mostani csomag tartalma nem változna, plusz programok kerülnének a listába, melyek internetkapcsolat mellett a Se7enPack automatikusan letölt és telepít.
Ezzel a határ a csillagos ég! :mrgreen: Nem lesz gond a helyhiánnyal.

Ki mit tenne még bele? Főleg ingyenes programokat várok.

tomcsi72

Re: Se7enPack 2.0 tervek

Hozzászólás Szerző: tomcsi72 » 2012.01.14. 11:35

Sziasztok.
Nekem olyan ötletem volna vagy kérdésem hogy lehetne bővíteni és szépíteni a WIN 7-et kiegészíteni 3D-s komplett asztallal témákkal vagy valami hasonlóval.
Speciel nekem nagyon tetszik pár 3D-s téma, mondok párat, de sajnos ezeket én sem tudom hogy honnan lehetne megszerezni, és használni.
- windows 7 theme 3D FULLY CUSTOMIZED 2011
- My New Windows7 Desktop Theme
- My windows 7 desktop, glass windows, rainmeter, docks.

Ezek sztem sokunknak nagyon tetszene a FULLY az igazán nekem is.
Ezeket hol lehetne találni és szívesen is látnánk tuningolásilag hogy igazán tetszetős legyen....
Köszönöm.... előre is.... sziasztok és jó munkát nektek.
Az XP-set én nagyon sokszor használtam mind.... Gyors és tuti dolgok voltak benne....

Üdv, Tamás.

feherkalman

Hozzászólás Szerző: feherkalman » 2012.01.15. 21:13

Ez egy fantasztikus ötlet, nagyszerű lenne!
Az Én javaslataim bár nem ingyenesek, de nagyon hiányoznak (nekem)a válogatásból.Mint pl. a
- "Biztonság" gyűjteményből Norton Internet Security vagy egy Kaspersky Internet Security aktuális példányai;
- "CD-DVD"-ből egy aktuális Nero
- "MultiMédia"-ból valamilyen PDF szerkesztő progi.
- És egy kategórián kívüli progi a Mobimouse friss verziója esetleg portable verzióban, nyelvet tanulóknak rendkívül hasznos lenne ;)
És végül szeretném megkérdezni esetleg nem gondoltál-e arra, hogy a Se7enPack dupla rétegű lemez méretében készüljön el? Mégis zsebre vágható maradna, az adatmennyiség duplázódna.

Üdv, madárfüttyös szép napot :D

ssjoco
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ssjoco » 2012.01.15. 21:48

3D témáknak utánanézek hol lelhetőek fel.

A programok jó, viszont a Nortonhoz nem találtam működő törést, illetve automatán egyik vírusírtó sem törhető, amit te írtál. :(
Nero réges-régen volt, mióta a program minősége és stabilitása enyhén szólva gyenge kivettem a repertoárból. De talán visszakerülhet.
A dupla rétegűn gondolkoztam, illetve a Se7enPacknak nem is kell DVD-nek lennie, elég pendrivera másolni. Ha van rá igény csinálhatok olyat is, viszont akkor nem lesz normál, 4Gb-s kiadás.

xkoti

Hozzászólás Szerző: xkoti » 2012.01.16. 17:58

Szerintem jó eza normál kiadás már mint a 4GB

feherkalman

Hozzászólás Szerző: feherkalman » 2012.01.19. 21:18

Helló!

A DL lemez még is csak 8.5GB és az ára is barátságossá vált napjainkra (350-750ft között), valamint egy pl.16Gb-os kulcs is megvan 5e ft körül. Sok alternatíva vált elérhetővé mostanság.Ezért gondoltam arra, hogy esetleg megfontolhatnád ilyesmi méretűre a bővítést.
Igen sajnos a Norton törése igényel némi kattintgatást, de szerintem mindenképp megéri a fáradtságot egy Norton szintű védelem! Jómagam 5 éven keresztül használtam 100%-s biztonsággal az aktuális verzióit.De a jelenlegi NOD telepítése is igényel egy kis beavatkozást, szerintem ez nem megterhelő senki számára.Főleg mert egyértelmű leírásokat szoktál mellékelni hozzá.
De bármit is valósítasz meg, megköszönöm a rászánt idődet :D

Üdv:feherkalman

Pityke71

Hozzászólás Szerző: Pityke71 » 2012.02.18. 04:31

Sziasztok!

Először is köszönöm neked a sok munkát, már több éve a te lemezeidet használom, nagyon szeretek vele dolgozni!

Méretre vonatkozóan csak annyit, hogy tőlem lehet 100 GB-os is :) én külső meghajtóról használom :)
Az xp-nél más ott DVD méretű, vagy ahhoz is kell külön progis lemezt készíteni.

Én egy programnak örülnék még nagyon, Radmin 3 Távoli PC hozzáférés

Ezt jobban szeretem, mint ami a lemezen található, de megvagyok nélküle is. :)

További sok sikert, és köszönök mindent.

Üdv.: Pityke71

ozoli

Hozzászólás Szerző: ozoli » 2012.03.04. 23:21

Kedves Ssjoco!

Először is köszönöm neked a sok munkát, a Reborn- óta alkalmazom a lemezeidet,nagyon jó vele dolgozni.

Üdvözlettel,

ozoli

btibor76

Hozzászólás Szerző: btibor76 » 2013.03.01. 18:23

sziasztok ! én szeretem ezeket a programcsomagokat és köszönöm hogy valaki megcsinálja de mostmár várom hogy win8 -hoz is csináljanak :) előre is köszi

mate1551

Hozzászólás Szerző: mate1551 » 2013.03.11. 20:06

Sziasztok!
Szerintem a legjobb megoldás a kétrétegű dvd lenne. Szerintem nem túl drága, aki akarja használni a programot annak megér 200-300 ft-ot, és azzal akár kétszeresére nőne a tárhely.
Az internetes verziót én nem tartom jó ötletnek, hiszen sok program aktiválása lehet, hogy meghiúsulna a hálózati csatlakozás miatt.
Programok terén én még tervező programokat tennék bele (Adobe Photoshop, Sony Sound Forge) és a Nero-t is nagy előnyben részesíteném előnyben (ha nem is a legújabb változatokat, pl. Adobe CS1, Nero 7).
Ez csak az én véleményem, szóval a lényeg: szerintem olyan 8 GB-os DL DVD verzió lenne hasznos.
Üdv :D

Válasz küldése